Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز783
دیروز1805
در هفته783
در ماه25823
مجموع2168834

بازدید کنندگان برخط

3
Online

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ، حضرت آیت الله یزدی با فرستادن نماینده ی ویژه خود ازفعالیت های طلاب جهاد گر تقدیر و تشکر کرد.

در ایام پایانی سال 98 و در آستانه آغاز سال جدید حجت الاسلام و المسلمین بهمنی رئیس دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به عنوان نماینده ویژه آیت الله یزدی از قرارگاه مردمی کریمه اهل بیت علیهم السلام و همچنین قرارگاه جهادگران سلامت بازدید کرد.


حجت الاسلام والمسلمین بهمنی در این بازدید با طلاب جهاد گر دیدار و در جریان آخرین اخبار فعالیت طلاب جهادی در بیمارستان ها قرار گرفت .

رئیس دفتر جامعه مدرسین همچنین سلام، دعا و پیام تقدیر و تشکر ویژه و صمیمانه آیت الله یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده منتخب مردم شریف قم در مجلس خبرگان رهبری را به گروه های جهادی طلاب ابلاغ و همکاری آنان با کادر پزشکی، ارائه خدمات به بیماران و ساير اقدامات جهادی را حرکتی گرامی و ارجمند دانست.

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom