Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز414
دیروز1311
در هفته4478
در ماه29518
مجموع2172529

بازدید کنندگان برخط

3
Online

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در دیدار اعضای شورای مرکزی جمعیت ایثارگران استان قم با حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا آشتیانی، معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن اشاره به نقش احزاب در نظام انقلاب اسلامی و تأکید بر لزوم فعالیت مستمر احزاب در طول سال، روشنگری را یکی از مهم ترین وظایف احزاب ارزیابی کرد.

 

حجت ‌الاسلام و المسلمین محمدرضا آشتیانی در این دیدار ضمن اشاره به نقش احزاب در انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: درست است که در نظام انقلاب اسلامی ما، احزاب به معنای خاص آن چنان وجود خارجی ندارند؛ لکن گروه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در قالب احزاب فعالیت می‌کنند که خود ثمرات و فواید زیادی برای انقلاب در بر داشته است.

وی در ادامه با تأکید بر لزوم فعالیت مستمر احزاب اظهار داشت: نباید فعالیت احزاب و گروه‌ها منحصر در زمان‌های خاص مانند انتخابات باشد، بلکه در طول سال نیز باید احزاب به وظیفه خود عمل نمایند. در حال حاضر رصد، آسیب‌شناسی، تحلیل و ارائه راهکار برای حل مشکلات و موانع، از اهم وظایف احزاب بوده که امیدواریم همه احزاب و گروه‌ها به ویژه شما به عنوان جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با تمام قدرت نسبت به حمایت و کمک به دولت انقلابی آقای رئیسی اقدام نمایید.

معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین در پایان ضمن اشاره به اهمیت روشنگری در ابعاد مختلف افزود: یکی از وظایف مهم احزاب و گروه‌ها مسأله تبیین و روشنگری، آن هم در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و... می‌باشد که شما به عنوان یک جمعیت متشکل باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشید.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه، رئیس و اعضای شورای مرکزی جمعیت ایثارگران یشنهادها و دغدغه‌های خود را پیرامون مسائل مختلف، در سطح  استان و کشور،  بیان کردند.

 

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom